Bugun...


İŞTE O LİSTELER
24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler açıklandı. Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından açıklanan listelerde birçok yeni isim dikkat çekiyor.

facebook-paylas
Tarih: 22-05-2018 10:58
İŞTE O LİSTELER

24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler açıklandı. Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından açıklanan listelerde birçok yeni isim dikkat çekiyor.

 

İşte o listeler:

 

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

İZMİR 1. BÖLGE ADAYLARI

1 – Murat Bakan

2 – Selin Sayek Böke

3 – Özcan Purçu

4 – Kani Beko

5 – Mehmet Ali Çelebi

6 – Tacettin Bayır

7 – Ednan Arslan

8 – Sefer İpekli

9 – Kazım Umdular

10 – Nilay Kökkılınç

11 – Ezgi Deniz Urunga

12 – Devrim Barış Çelik

 

İZMİR 2. BÖLGE ADAYLARI

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2 – Ünal Çeviköz

3 – Kamil Okyay Sındır

4 – Atila Sertel

5 – Sevda Erdan Kılıç

6 – Mahir Polat

7 – Bedri Serter

8 – İdris Yavuz Yılmaz

9 – Ali Engin

10 – Salih Özçiftçi

11 – Mehmet Birlik

12 – Ebru Okay

 

           

İYİ PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

İZMİR 1. BÖLGE ADAYLARI

 

İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR
İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN
İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER
İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL
İZMİR-1 6 OSMAN VAROL
İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ
İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM
İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK
İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU
İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ
İZMİR-1 13 KADİR GÜREL
İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ

İZMİR 2. BÖLGE ADAYLARI

İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY
İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ
İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU
İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR
İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER
İZMİR-2 7 ANIL SELEK
İZMİR-2 8 NADİR GERGİN
İZMİR-2 9 İLKER GÜL
İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN
İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU
İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR
İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI

 

AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE ADAYLARI

BİNALİ YILDIRIM
MAHMUT ATİLLA KAYA
CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI
CEMAL BEKLE
BİLAL DOĞAN
EMRE CEMİL AYVALI
TEMEL YILDIRIM
AHMET GÜRHAN
GÖZDE KESKİN
FATİH REHA YAVUZER KAM
KORAY BATTAL
MUHABBET GÜNERİ
AHMET UĞUR BARAN
HALİL CÜNEYT AÇIL

İZMİR İKİNCİ BÖLGE ADAYLARI

HAMZA DAĞ
FEHMİ ALPAY ÖZALAN
NECİP NASIR
YAŞAR KIRKPINAR
MELEK EROĞLU
NECİP FAZIL KURT
ADİL YÜKSEL
ERDEM ÖKSÜZ
GERÇEK TEKİN
MUSA ÇEVİK
SALİHA BOZKURT
AHMET NUMAN ARICI
FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT
ENDER DOĞAN

MHP İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR 1. BÖLGE

1

HASAN KALYONCU

2

SELAHATTİN ŞAHİN

3

CİHAN ASLAN

4

BİLGEHAN AĞBABA

5

SALİM ARDUÇLU

6

HASAN ZEREK

7

AHMET ÇOŞAR

8

SALİHA GÜLCE GÖKÇE

9

EROL EROĞLU

10

GÜNAY KAMBAK

11

FULYA GÜZELOCAK

12

GÖKHAN ÇELİK

13

RECEP ALİ COŞKUN

14

SÜLEYMAN SARI

 

2. BÖLGE

 

 

 

1

TAMER OSMANAĞAOĞLU

2

ABDULKADİR BEKTAŞ

3

YALÇIN KOÇYİĞİT

4

MURAT KOÇ

5

EBUBEKİR SIDDIK KORKMAZ

6

RECEP AKAN

7

CEYHUN KINLI

8

BARIŞ ATİLLA

9

CUMHUR BULUT

10

TAŞKIN IŞIK

11

MUSTAFA ÇİNTAŞ

12

RECEP ONUR UZUN

13

FATİH YAĞMUR

14

FATİH ARSLAN

 




Bu haber 94 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



5 + 6 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
EFESDOSTTV ARŞİVİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI